५ श्रावण २०७६, आईतवार १५:२२

नेकपाले तोक्या ७७ जिल्लाका इन्चार्ज र सह–इन्चार्ज, सञ्चारमन्त्री बाँस्कोटा नेकपा काभ्रेको इन्चार्ज


काठमाडौं– नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) ले ७७ जिल्ला इन्चार्ज र सहइन्चार्जको टुंगो लगाएको छ ।
७७ जिल्ला र ६ महानगरका इन्चार्ज र सह–इन्चार्जको टुंगो लगाएको हो । पार्टी एकीकरण प्रक्रिया एक वर्ष भन्दा बढी समय सम्म लम्बिइरहेका बेला नेकपाले पार्टीका महत्वपूर्ण विभाग र जिल्ला तथा महानगरको इन्चार्ज तथा सहइन्चार्जको टुंगो लगाएको हो ।
यसैगरी सञ्चारमन्त्री गोकुल प्रसाद बाँस्कोटालाई काभ्रे जिल्लाको इन्चार्ज तोकेको छ । तर काभ्रेमा सह–इन्चार्जको जिम्मेवारी भने कसैलाई दिइएको छैन । यसैगरी भूमी व्यवस्था तथा सहकारीमन्त्री पद्मा आर्यालले स्याङ्जा जिल्ला इन्चार्जको जिम्मेवारी पाएकी छन् ।
नेकपाले पोखरा महानगरको इन्चार्जमा मेयर मानबहादुर जिसी, भरतपुर महानगरपालिकाको इन्चार्ज मेयर रेणु दाहाल, काठमाडौं महानगरको इन्चार्जमा जीवराम श्रेष्ठलाई चयन भएका छन् । त्यस्तै ललितपुर महानगर इन्चार्जको जिम्मेवारी सुशीला नेपाललाइ चयन गरेको छ । त्यस्तै विराटनगर महानगरपालिका इन्चार्जको जिम्मेवारी शिवकुमार मण्डललाई बनाएको छ भने वीरगंज महानगरको इन्चार्जको जिम्मेवारी दिनेश राईले पाएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
हाम्रो बारेमा
सूचना विभाग दर्ता नं. : 14020-75/76
प्रेस काउन्सिल नेपाल दर्ता नं. : 805-075/076
अध्यक्ष : श्यामकृष्ण लम्साल (एस.के. लम्साल)
सम्पादक : सरोज सत्याल
कार्यकारी सम्पादक : दिपक तिमल्सिना
             
सम्पर्क
ठेगाना : बनेपा, काभ्रे
सम्पर्क कार्यालय : काठमाडौं म.न.पा.–३५, सुविधानगर, काठमाडौं
सम्पर्क नम्बर : ९८४१९७३१२०, ९८५११४२७६६
इमेल ठेगाना : [email protected]
सामाजिक संजालमा हामि