३ आश्विन २०७७, शनिबार १७:०८

दिल्ली आइपिएल उपाधिको प्रमुख दाबेदार


एजेन्सी – नेपाली लेग स्पिनर सन्दीप लामिछाने सम्मिलित दिल्ली क्यापिटल्स इन्डियन प्रिमियर लिग (आइपिएल) सिजन २०२० को उपाधिको प्रमुख दाबेदार टोली हो ।
दिल्ली आइपिएलको फाइनलमा हालसम्म पुगेको छैन । दिल्ली पहिलो पटक फाइनलमा पुग्दै उपाधि जित्न चाहान्छ । दिल्लीको टोली हेर्दा त्यसको बलियो सम्भावना देखिन्छ । दिल्लीसँग भारतीय र विश्वस्तरिय विदेशी खेलाडीको सम्मिश्रण छ । टोली मजबुत हुनुको साथै सन्तुलित छ । अक्सनमा वेस्टइन्डिजका शिम्रन हेटमायर, अष्ट्रेलियाका विकेटकिपर एलेक्स केरी र मार्कस स्टोइनिस अनुबन्ध गर्दै बलियो टोली निर्माण गरेको थियो ।
अष्ट्रेलियाका तीव्र गतिका बलर ड्याानियल साम र दक्षिण अफ्रिका एनरिच नोर्टजेलाई टोलीमा भित्र्याएपछि टोली थप मजबुत बनेको छ । पछिल्लो समय दिल्ली युवा खेलाडीमा बढि केन्द्रित रहँदै आएको छ । युवा खेलाडीले नतिजा पनि राम्रो निकाल्दै आएका छन् । श्रेयस ऐरको कप्तानीमा रहेको दिल्लीले आइतबार किंग्स इलेभेन पञ्जाबविरुद्ध खेल्दै आइपिएलको सुरुवात गर्ने छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
हाम्रो बारेमा
सूचना विभाग दर्ता नं. : 14020-75/76
प्रेस काउन्सिल नेपाल दर्ता नं. : 805-075/076
अध्यक्ष : श्यामकृष्ण लम्साल (एस.के. लम्साल)
सम्पादक : सरोज सत्याल
कार्यकारी सम्पादक : दिपक तिमल्सिना
             
सम्पर्क
ठेगाना : बनेपा, काभ्रे
सम्पर्क कार्यालय : काठमाडौं म.न.पा.–३५, सुविधानगर, काठमाडौं
सम्पर्क नम्बर : ९८४१९७३१२०, ९८५११४२७६६
इमेल ठेगाना : [email protected]
सामाजिक संजालमा हामि