२१ जेष्ठ २०८०, आइतबार / Sun Jun 4, 2023

मनास्लु साकोसको ५ औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न


काभ्रे । बनेपामा रहेको मनास्लु बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि.को पाचौं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । बनेपा नगरपालिका वडा नं १० का अध्यक्ष चन्दबहादुर खड्काको प्रमुख आतिथ्यता संस्थाका अध्यक्ष अजय हुमागाईंको सभापतित्व कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।
साकोसले १८ गतेदेखि २० गतेसम्म संस्थाको कार्यालयमा साधारण सभा सञ्चालन गरेको थियो ।
कार्यक्रममा उत्कृष्ट नियमित बचतकर्ता सम्मानबाट राजेस मुस्याजु, उत्कृष्ट आवधिक बचतकर्ता सम्मानबाट चण्डेश्वरी श्रेष्ठ, उत्कृष्ट कारोबार सदस्य सम्मानबाट राम मानन्धर, मनास्लु जेष्ठ सदस्य सम्मानबाट गोपाल भक्त पोटे, उत्कृष्ट बाल सदस्य सम्मानबाट उज्जवल वैद्य, उत्कृष्ट खुत्रुके बचतकर्ता सम्मानबाट सुप्रिया बन्जारा, उत्कृष्ट नारी बचत सदस्य सम्मानबाट इन्दकमल कायस्थलाई सम्मान गरिएको थियो । त्यस्तै उत्कृष्ट कर्मचारी सम्मानबाट संस्थाका कर्मचारी विशाल तिमल्सिनालाई सम्मान गरिएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
हाम्रो बारेमा
सूचना विभाग दर्ता नं. : 14020-75/76
प्रेस काउन्सिल नेपाल दर्ता नं. : 805-075/076
अध्यक्ष : श्यामकृष्ण लम्साल (एस.के. लम्साल)
सम्पादक : सरोज सत्याल
कार्यकारी सम्पादक : दिपक तिमल्सिना
             
सम्पर्क
ठेगाना : बनेपा, काभ्रे
सम्पर्क कार्यालय : काठमाडौं म.न.पा.–३५, सुविधानगर, काठमाडौं
सम्पर्क नम्बर : ९८४१९७३१२०, ९८५११४२७६६
इमेल ठेगाना : [email protected]
सामाजिक संजालमा हामि